aktualności

Rodzinne wyprawy w dziką przyrodę - rozmowa Anny Olczyk-Grabowskiej z Kasprem Jakubowskim
Witajcie Kochani! Zapraszamy Was do odsłuchania czwartkowej rozmowy Ani Olczyk-Grabowskiej z Kasprem Jakubowskim z Fundacji Dzieci w Naturę. Będą oni rozmawiali o rodzinnych wyprawach w dziką przyrodę, dzikości w wielkim mieście, edukacji przyrodniczej dzieci, syndromie deficytu natury i korzyściach jakie daje nam kontakt z lasem. Rozmowę można odsłuchać tutaj oraz na NaszeBielany
Konsultacje indywidualne dla rodziców
Przypominamy, że w ramach Pracowni Rodziny można skorzystać z nieodpłatnej konsultacji indywidualnej. Konsultacja daje rodzicowi możliwość wsparcia i przyjrzenia się co kryje się pod niepokojącym zachowaniem dziecka. Stwarza także szansę uzyskania pomocy w sytuacjach budzących wątpliwości rodzica, bądź wywołujących niepokój. Konsultujemy także codziennie trudności i nieporozumienia, które sprawiają, że trudno rodzicowi w kontakcie z własnym dzieckiem.

Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości? Warsztat i wykład
Zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości? ". Spotkania mają na celu przybliżyć zagadnienia związane z kształtowaniem zdrowego poczucia własnej wartości, które ma wpływ na samopoczucie dziecka, jego harmonijny rozwój i relacje z innymi ludźmi. Wyjaśnimy na czym polega różnica między pewnością siebie, a poczuciem własnej wartości, ponieważ oba pojęcia są często mylnie pojmowane i używane zamiennie.

"Wakacje z przyrodą i przygodą" – rodzinne spotkania plenerowe na Bielanach
🌿 Zapraszamy na "Wakacje z przyrodą i przygodą" – rodzinne spotkania plenerowe na Bielanach. 💦 🌳☘️ Woda, piasek, dzikie rośliny, przewrócone drzewa i tajemnicze kryjówki. Raj dla zmysłów, uczta nie tylko dla oka. Już od przyszłego tygodnia wracamy z cyklem wakacyjnych spotkań bliskich naturze.

Twórcze Dzieciaki wakacyjnie
Zapraszamy na ostatnie wakacyjne warsztaty w ramach Twórczych Dzieciaków. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze i już w najbliższych dniach pobawimy się wspólnie w tropicieli pogody, zagramy na afrykańskich bębnach i utkamy roślinne liny i sznurki. Chodźcie z Nami. Zapisy już 7 lipca o godzinie 20:00!

Bajkodzieło w plenerze
Nareszcie spotkamy się na żywo <3, zatem czym prędzej informujemy, że 8 lipca ruszają zapisy na kameralne spotkanie plenerowe z Bajkodziełem - "O dziewczynce, która chciała dostać gwiazdkę z nieba i inne opowieści".

Pracownia Rodziny - "Jak pomagać dziecku radzić z emocjami. Od empatii do samoregulacji"
Ponownie ruszamy na Bielanach z popularny wśród rodziców cyklem wykładów i warsztatów pt. "Pracownia Rodziny".
Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy poszukują wiedzy i umiejętności pomocnych w budowaniu dobrych relacji z dziećmi, opartych na współpracy, rozumieniu potrzeb i miłości. Zajęcia są adresowane do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze i pogłębiać wiedzę psychologiczną, która pozwoli im lepiej towarzyszyć dzieciom w rozwoju.
Ze względu na obecną sytuację, warsztaty i wykłady będą realizowane w kameralnych grupach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi wymogami.
Niebieska Góra - opowieści z dalekich wysp i lądów - live
W bardzo dalekiej krainie znajduje się Niebieska Góra. Składa się z niebieskich skał, z niebieskich kwiatów oraz żyją tu niebieskie smoki. Pewnego dnia urodził się tu jednak nieco inny smok. Jaki?
Co jeszcze działo się w krainie pełnej prastarej magii, cudów, niespodzianek? Oj wiele niezwykłych wydarzeń miało tu miejsce! Posłuchajcie opowieści o niektórych z nich.
Kiedy? - live 28 czerwca o 10:30

Twórcze Dzieciaki czerwiec/lipiec
Po długiej przerwie ruszamy z warsztatami w plenerze aby w kameralnych, kilkuosobowych grupach spotkać się z Wami i działać twórczo w przyrodzie. Bardzo nam tego brakowało:) Będziemy zwiedzać odległe krainy i eksplorować najbliższą okolicę, skakać po drzewach, tworzyć i wyostrzać zmysły. Będziemy odkrywcami i badaczami, łapaczami słońca i wiatru! Chodźcie z nami!