aktualności

Bajkodzieło
Jak mówi jedna z naszych nadchodzących opowieści: niech to będzie cudny dzień dla Was wszystkich. Zapisy na kwietniowe Bajkodzieło ruszają już jutro o 20.00. Zapraszamy!
Twórcze Dzieciaki
Zapisy ruszają już jutro o 20.00. Zapraszamy!
Bajkodzieło 2016 - podsumowanie projektu
W ramach projektu BAJKODZIEŁO, na naszych spotkaniach z baśniami i bajkami wzięło udział 350 rodziców i dzieci...
Wykład i warsztat Rodzice jak latarnia morska. Jak być przewodnikiem dla swoich dzieci?
Serdecznie zapraszamy rodziców na wykład i warsztat w ramach PRACOWNI RODZINY pt. "Rodzice jak latarnia morska. Jak być przewodnikiem dla swoich dzieci?"
Bajkodzieło. Plakat, Iwona Cała.
Bajkodzieło - edycja 2017 start
Wyjątkowe wieczór opowieści dla dorosłych. Naszą podróż szlakiem opowieści rozpoczniemy od średniowiecznego Zachodu, gdzie podążymy śladem Merlina Czarodzieja i jego szalonej miłości do leśnej wróżki Viviany...
Plakat Twórczych Dzieciaków na marzec.
TWÓRCZE DZIECIAKI MARZEC 2017
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców na rodzinne spotkania z Twórczymi Dzieciakami. Zapisy ruszają w najbliższy czwartek o godz. 20.00.

Twórcze Dzieciaki - luty
Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na nieodpłatne warsztaty twórcze: architektoniczne, tworzenia zabawek, twórczego myślenia, art-recyklingowe, tworzenia książek interaktywnych i wiele innych.
Rodzicom proponujemy w lutym warsztaty i wykłady rozwojowe "Jak wspierać potencjał twórczy dzieci?". Więcej na www.facebook.com
Zapisy ruszają 1 lutego 2017 tutaj