Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Serdecznie zapraszamy rodziców na nieodpłatne seminarium pt."Granice dorosłych i dzieci”. Każdy człowiek ma swoją integralność, na którą składają się nasze emocje, potrzeby, marzenia, odczucia z ciała i myśli. Świadomość siebie, pokazywanie i komunikowanie własnych granic jest niezbędnym elementem budowania zdrowych relacji. Podczas spotkania będziemy przyglądać się własnym granicom oraz granicom dzieci. Warsztat uczy komunikowania osobistych granic z szacunkiem.

Serdecznie zapraszamy mamy małych dzieci do udziału w grupie wsparcia i rozwoju pt. "Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie". Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, natomiast niektóre są kompletnym zaskoczeniem.

Zapraszamy się wszystkie chętne mamy na to piękne spotkanie w sierpniu. Podczas tego spotkania Mayra (Klaudia Wojciechowicz) pokaże nam jak tworzyć kompozycje z suszonych roślin. Warsztat przeznaczony jest dla mam, które lubią prace manualne, są ciekawe tajemnic świata roślin i mają chęć w kameralnych warunkach stworzyć własne dzieło inspirowane naturą.