Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

W styczniu spotykamy się dwukrotnie na spotkaniach baśniowych i storytellingu.
19/01 zapraszamy 3-5 latki na "Dzwięko - Bajki". Tu w wyjątkowej formie muzyka splecie się z opowieściami. Towarzyszyć nam będą rozmaite instrumenty takie jak: harfa celtycka, kalimba, tank-drum, drumla, skrzypce, czy bendir.
26/01 spotykamy się z 6-9 latkami na "Baśniach skandynawskich". Fascynują Was historie z różnych kultur? Mity, legendy, pełne subtelnych nawiązań do miejsc, ludzi, świata zwierząt, obrzędów i wierzeń. Jeżeli jesteście ciekawi tych historii - przeniesiemy się tam za pomocą słów i dźwięków. Wybierzcie się z nami w tę niezwykłą podróż!
Zapisy

Wracamy po przerwie wypoczęte i zregenerowane z dużą dawką energii do działania. Zapraszamy Was na warsztaty twórczego myślenia, tworzenia kreatywnych książek, ciekawostki z różnych stron świata, warsztaty sensoryczno-plastyczne, dźwięko-bajki i wiele innych.... Mamy coś dla dzieci i rodziców :) Będzie czas na wspólne spotkanie i zabawę twórczą. Zapisy na styczeń już dziś o godz. 20.00.
Zapisy

Zapraszamy rodziców na kolejny wykład i warsztat w ramach popularnego cyklu spotkań dla rodziców pt. "Pracownia Rodziny". Ostatnio zajmowaliśmy się dziecięcą złością, natomiast na kolejnym spotkaniu pochylimy się nad rodzicielską złością. Zapraszamy więc na kolejny wykład i warsztat pt. "Złość rodzica. Jak poradzić sobie z własną złością w relacji z dzieckiem."

Posłuchajcie, posłuchajcie... dźwięku chmur, co suną po niebie, dźwięku truskawek, które się czerwienią, dźwięku księżyca w pełni. Posłuchajcie ciszy. W ciszy pojawia się pierwsze słowo, potem drugie, trzecie, czwarte.Słowa zaczynają malować obrazy. Czy to widać wodę, która odwiedza dom słońca i księżyca? A tam? Czy to staruszek, który zgubił drogę w lesie?" W programie "Dźwięko-bajek" muzyka splata się z opowieściami. Towarzyszyć nam będą rozmaite instrumenty takie jak: harfa celtycka, kalimba, tank-drum, drumla, skrzypce, czy bendir.
1 grudnia godz. 11.00
ul. Romaszewskiego 19
Tytuł: "Dźwięko-bajki"
prowadzi: Jerzy Szufa, Katarzyna Płocińska
Zapisy