Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli i animatorów kultury pracujących z dziećmi do 9 roku życia na dwa inspirujące wykłady o tym, w jaki sposób wprowadzać dziecko w świat sztuki. Kiedy? 5 października godz. 17.30 - 20.00, ul. Romaszewskiego 19. Zapisy od 20 września.

1 września, usłyszycie niesamowite historie o wielorybach i innych stworzeniach wodnych, a opwiadać będzie Ania Woźniak z "Opowieści w walizce" . W drugiej połowie miesiąca zapraszamy was do teatru cieni i cudownie opowiedzianych legend o Warszawie w wykonaniu grupy Czujczuj.
Zapisy

Zapraszamy rodziców na nieodpłatne wykłady i warsztaty: "Wychowanie bez klapsów i kar" oraz "Jak pomagać dziecku radzić z emocjami. Od empatii do samoregulacji".

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia w ramac cyklu spotkań dla rodzin pt. "Sztuka i zabawa. Zabawa i sztuka." Na koniec lata i jesienią zapraszamy na warsztaty designu, street-artowe, sztuk efemerycznych oraz rzeźby. Działa także nasza Pracownia Sztuki Zakrętka, gdzie można eksperymentować z farbą i różnymi technikami plastycznymi. Za chwilę zapowiemy także interesujące warsztaty dla rodziców i nauczycieli.
Zapisy