Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Z wielką radością witamy was w Nowym Roku, z nowym repertuarem Bajkodzieła. Startujemy 21 stycznia o godz. 17.00 z opowieściami w formie live dla 4-6 latków. A o czym będzie ta historia: Czasami mamy marzenia, które wydają się zupełnie nieosiągalne. Jak ulepić bałwana bez śniegu, zbudować zamek bez piasku, huśtać się bez huśtawki? Poznajcie pewnego pancernika, który miał wielkie marzenie. Bardzo, ale to bardzo chciał nauczyć się śpiewać.
Opowiada: Martyna Rubinowska z Baśnie Właśnie

Facebook

Zapraszamy rodziców na nieodpłatny warsztat pt.
"Jak pomagać dziecku radzić sobie z emocjami. Od empatii do samoregulacji".
Małe dzieci potrzebują wiele rodzicielskiego wsparcia, by nauczyć się radzić sobie z przeżywanymi emocjami. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, w jaki w sposób empatycznie towarzyszyć dziecku i rozmawiać o emocjach, by dziecko doświadczało naszej wspierającej obecności.
Porozmawiamy o tym, jak towarzyszyć dzieciom w przeżywanych emocjach, jak je przyjmować i rozmawiać o nich. Zajrzymy także głębiej, by zobaczyć jakie potrzeby mogą kryć się pod emocjami i uczuciami.

Halo przedszkola!
Mamy coś specjalnie dla Was.
❄️Ruszamy z kolejną edycją projektu "Przygoda z książką / czytamy i twórczo działamy" na Bielanach i Żoliborzu. Warsztaty kierowane są do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.
❄️Bazą wyjściową do naszych warsztatów będą książki, które starannie dobraliśmy z myślą o dzieciach. Będziemy więc wędrować przez świat uczuć, bawić się, rozmawiać i działać twórczo. Warsztaty pobudzają wyobraźnię i kreatywność, oswajają ze światem wewnętrznych przeżyć oraz stwarzają przestrzeń do swobodnej ekspresji.
❄️ Więcej informacji i zgłoszenia chętnych grup przedszkolnych prosimy kierować na e-mail: kontakt@tworczosc.org.pl

Zapraszamy Was na świąteczną ucztę z opowieścią. Baśń o Wichampi Olowangi Opowiada: Ishima i Basnie Ludow Ziemi.

Odtwórz w Youtube