Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Serdecznie zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko". Podczas wykładu i warsztatu skupimy się szczególnie na prawej półkuli, która przypomina kolorową dziką łąkę."

Oto nasze marcowe plany związane z Bajkodziełem. Rozpoczynamy miesiąc kobiecą energią i warsztatem dla mam, za dwa tygodnie - gościnnie u nas Opowieści z Walizki, a wiosnę witać będziemy z podniebnego Bajkolotu. Na tę bajeczną wyprawę zabierze nas Michał Malinowski z Muzeum Bajek. Zapraszamy Was serdecznie!
Zapisy

Czujecie dziś te ciepłe promienie słońca na twarzy? Przed nami wiosenna dawka zajęć z kreatywności. Pomyśleliśmy o warsztatach dla młodszych i starczych, więc każdy znajdzie coś dla siebie - dzieci, rodzice i nauczyciele. Pełna lista zajęć będzie już dziś na naszej stronie, mamy dla Was 16 propozycji.

Czy matki mają swoje historie? Jak je opowiadamy – sobie samym i naszym dzieciom?
Zapraszamy kobiety, które chcą stworzyć własną opowieść o doświadczeniu macierzyństwa. Naszymi drogowskazami będą opowieści tradycyjne z czterech stron świata. Poprowadzą nas na spotkanie z przodkiniami i historią rodzinną, pomogą nam wejść ponownie w doświadczenie porodu, odkryć swoją relację z dzieckiem jako kimś innym oraz zaakceptować przemijanie, które przeżywamy, gdy nasze dzieci dorastają. Będziemy tworzyć słowami, ale też dźwiękami, obrazami i rękami.
Prowadzenie: Beata Frankowska (opowiadaczka historii), Czarli Bajka (artystka wizualna)
Spotkanie dla kobiet (mamy karmiące mogą zabrać ze sobą kilkumiesięczne dziecko).
Zapisy dorośli