Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w kolejnej edycji projektu "BAJKODZIEŁO - twórcze, rodzinne spotkania z bajką". BAJKODZIEŁO to spotkania dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie dobra zabawa łączy się z edukacją i twórczą pracą.

W Twórczych Dzieciakach inspirujemy do wielozmysłowego poznawania świata. Głęboko wierzymy, że kontakt z przyrodą, wąchanie, smakowanie i dotykanie dają dzieciom niezwykłą moc do rozwijania kreatywności i uważności. Podzielamy pogląd Marii Montessori, że "w intelekcie nie ma nic, co wcześniej nie zaistniało w zmysłach". Nasze pomysły na twórcze działania z dziećmi wspierają rozwój dziecięcych zmysłów. Dają przestrzeń na poznawanie świata obrazów, dźwięków, smaków i aromatów. Wyzwalają w dzieciach ducha małego badacza i odkrywcy. Zapraszamy na blog.tworczosc.org.pl po inspiracje wspierające wszechstronny rozwój dziecka poprzez wielozmysłowy kontakt ze światem

Twórcze Dzieciaki przenoszą się do przestrzeni wirtualnej. Na naszym blogu blog.tworczosc.org.pl pojawiają się inspirujące wpisy z pomysłami na spędzenie wartościowego, twórczego czasu z dzieckiem. Swoje pomysły przedstawią Wam nasi doświadczeni edukatorzy i animatorzy kultury, których znacie i cenicie od wielu lat. Chcemy Was wciąż inspirować do rodzinnych zabaw i twórczych działań z dziećmi. Wspierać ich naturalną ciekawość i entuzjazm – tę wewnętrzną siłę o którą teraz warto zadbać szczególnie. Trzymajcie rękę na pulsie! Dziś dwa nowe wpisy.

Zapraszamy Was do Świętowania 8 MARCA w KRĘGU KOBIET – kręgu siostrzeństwa, czyli równości i wzajemnego wsparcia, wyrażania siebie i słuchania. Celem Kręgu jest odkrywanie i pielęgnowanie naszej kobiecej natury. Będziemy wymieniać się doświadczeniami, szukać inspiracji, dzielić się miłością i tęsknotą za harmonią i pokojem w bliższych i dalszych relacjach .