Bajkodzieło

BAJKODZIEŁO – twórcze podróże z baśniami i bajkami będą nam towarzyszyć przez kolejne 3 lata – bardzo nas cieszy ta wiadomość i liczymy, że Was również.


Projekt, dzięki wsparciu Biura Kultury, realizujemy od 2013 roku. Tym razem wyruszymy w nowe zakątki świata oraz poznamy nowe formy wyrazu, a towarzyszyć temu będzie dużo większa intensywność działań niż dotychczas. Wracamy z nową energią i nowościami programowymi, w tym ze spotkaniami live, dzięki którym możemy dotrzeć nie tylko do warszawskich rodzin.

Czekają nas spotkania z bajkami z różnych stron świata. Dzieci poznają opowieści pochodzące z różnych miejsc: od Skandynawii po Japonię, Meksyk czy Australię. Oczywiście jak wiecie opowiadać można na wiele sposobów, zatem opowiemy muzyką, pantomimą, tańcem, wierszem, śpiewem i co najważniejsze - słowem. Opowiadacze i aktorzy przedstawią swoje autorskie artystyczne interpretacje przeróżnych historii.


Bajkodzieło to nie tylko spotkania dedykowane dzieciom w wieku 3-10 lat. Warto zwrócić uwagę na moduł spotkań dedykowany dorosłym (rodzicom, opiekunom, dziadkom, pedagogom, młodzieży).


Spotkamy się również na warsztatach sztuki opowiadania bajek. Rodzice/opiekunowie będą mogli przekonać się, że sztuka opowiadania jest tak naprawdę dla każdego. Zaglądajcie na stronę i licznie przybywajcie na nasze spotkania ze storytellingiem.