Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie
Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie

Serdecznie zapraszamy mamy małych dzieci do udziału w grupie wsparcia i rozwoju pt. "Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie". Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, natomiast niektóre są kompletnym zaskoczeniem. Mimo wielkiego szczęścia, euforii i miłości, możesz przeżywać także niepokój, lęk, zmęczenie i wyczerpanie. Opieka nad dzieckiem, pełna dyspozycyjność, wstawanie w nocy i wiele innych czynności związanych z macierzyństwem, budują waszą więź, a jednocześnie wymagają ogromnego wysiłku, energii i zaangażowania. Mamy w pierwszym roku macierzyństwa często mówią o poczuciu osamotnienia. Być może i Ty masz czasem dość, czujesz się sama ze swoimi wątpliwościami i emocjami.

Jeśli chciałabyś porozmawiać z kobietami, które są w tym samym momencie i podobnie jak Ty zostały mamami, to serdecznie zapraszamy. Na grupie możesz liczyć na uważną rozmowę, zrozumienie, empatię i wsparcie. Ta grupa jest dla każdej mamy, która została mamą pierwszego, bądź kolejnego dziecka.

Spotkamy się w kobiecym gronie mam.
*Grupa dla mam, które mają dzieci (od urodzenia do 1 roku życia).
* Spotkania są na żywo /Perzyńskiego 14, Warszawa Bielany
*Zapraszamy do udziału w towarzystwie dzieci.

Grupa wsparcia i rozwoju to przestrzeń na:
- wzajemne słuchanie,
- wymianę i rozmowę,
- empatię i wsparcie,
- samoregulację emocji,
- dzielenie się doświadczeniami i wyzwaniami pierwszego okresu rodzicielstwa z kobietami, które są w tym samym momencie życia.

Grupę prowadzi:
Anna Olczyk-Grabowska oraz Anna Tomaszewska-Cichowlas

Projekt "Pracownia Rodziny" finansowany jest przez Dzielnicę Bielany m. st. Warszawa