Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Miłośnicy słowa mówionego wkroczą w magiczny świat bajek, zapoznając się z różnymi formami ich opowiadania. Przećwiczymy, na czym buduje się warsztat opowiadacza - jak umiejętnie wykorzystać gesty, ruch czy dźwięk, aby ożywić opowieść, tak by słuchało się jej z "zapartym tchem". Warsztaty są gwarancją dobrej zabawy, oraz szansą na odkrycie w sobie nowych możliwości twórczych. Nauczycie się podstawowych zasad sztuki mówienia.

To spotkanie warsztatowe dla rodziców, którzy szukają wsparcia w budowaniu porozumienia w swoim związku. Być może jako para znajdujecie się teraz w takim miejscu Waszej relacji, w którym trudno Wam o wzajemne wsparcie, zrozumienie i dialog, a wszelkie próby rozmowy kończą się na wzajemnym obwinianiu i kłótniach.

Zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Zabawa w życiu dziecka i rodziny. Rodzicielstwo przez zabawę". Podczas spotkania przyjrzymy się zabawie jako naturalnej ekspresji, dzięki której dziecko poznaje świat, buduje zdrowe relacje, poczucie własnej wartości, rozładowuje napięcia, przepracowuje trudności i wyraża siebie. Podczas wykładu i warsztatu porozmawiamy o tym, w jaki sposób zabawa korzystnie wpływa na relację pomiędzy dzieckiem i rodzicem.

16 października, po raz pierwszy w tym sezonie spotkanie dla dorosłych i wieczór z opowieściami z różnych kultur ♥. Z tradycji aborygeńskiej usłyszycie o tym, że każda istota, zanim się przebudzi do życia, najpierw musi wyśnić swój sen. To będzie opowieść o Broldze, która wyśniła taniec i kiedy tańczyła, stawała się kangurem, dziobakiem, ptakiem....